Funkcionári ÚzO DPO Martin

/Funkcionári ÚzO DPO Martin
Funkcionári ÚzO DPO Martin 2018-03-13T15:34:15+00:00

PaedDr. Tomáš Zanovit

Predseda ÚzO DPO Martin

DHZ Martin, Záturčie
Telefón: +421 907 877 334
E-mail: zanovit@martin.sk

Peter Hajas

Podpredseda ÚzO DPO Martin

DHZ Martin, Záturčie
Telefón: 0908236654

Michaela Pavolková

Tajomníčka ÚzO DPO Martin

DHZ Blatnica
Telefón: 0907221582
Email: miska1702@azet.sk

Plénum Územnej organizácie DPO SR Martin

  • PaedDr. Tomáš Zanovit   DHZ Záturčie

  • Michaela Pavolková    DHZ Blatnica

  • Peter Hajas    DHZ Záturčie

  • Ján Mažári   DHZ Socovce

  • Ľubomír Mateáš    DHZ Turany

  • Milan Mišura    DHZ Slovany

  • Ing. Peter Podhorský    DHZ Dražkovce, Riaditeľ OR HaZZ

  • Stanislav Valko    DHZ Záturčie, Veliteľ OŠ DPO

  • Jozef Ivaška    DHZ Diaková

  • Róbert Pokrievka    DHZ Krpeľany

  • Ľuboš Thomka    DHZ Trnovo

  • Miroslav Urban    DHZ Blatnica

  • Ľubomír Vaňko    DHZ Priekopa

  • Ján Pyšný    DHZ Kláštor pod Znievom

  • Ján Blahušiak    DHZ Belá Dulice

  • Ing. Dušan Krištof     DHZ Záturčie

  • Michal Čižniar    DHZ Horný Kalník

  • Ľubomír Horňák    DHZ Horný Kalník

  • Denisa Urbanová    DHZ Blatnica

  • Peter Slobodník    DHZ Sučany

  • Janka Zacharová    DHZ Žabokreky

  • Ondrej Halgaš    DHZ Záturčie

  • Vladimír Froľa    DHZ Blatnica

  • Roman Michalko    DHZ Košťany nad Turcom

  • Marek Šimko    DHZ Dražkovce

  • Martin Muráň    DHZ Lipovec

  • Martin Zachar    DHZ Žabokreky

Územný výbor DPO SR Martin

  • PaedDr. Tomáš Zanovit   DHZ Záturčie

  • Michaela Pavolková    DHZ Blatnica

  • Peter Hajas    DHZ Záturčie

  • Ján Mažári   DHZ Socovce

  • Jozef Ivaška   DHZ Diaková

  • Róbert Pokrievka    DHZ Krpeľany

  • Ľuboš Thomka   DHZ Trnovo

  • Miroslav Urban    DHZ Blatnica

  • Ľubomír Vaňko    Priekopa

  • Ľubomír Mateáš   DHZ Turany

  • Milan Mišura     DHZ Slovany

  • Ing. Peter Podhorský    DHZ Dražkovce, Riaditeľ HaZZ Martin

  • Stanislav Valko   DHZ Záturčie, Veliteľ OŠ DPO Martin

Okrskoví funkcionári


Okrskový inštruktori

Volebné obdobie 2017-2022
  • Ľubomír Vaňko   DHZ Priekopa

  • Róbert Pokrievka   DHZ Krpeľany

  • Ľuboš Thomka   DHZ Trnovo

  • Miroslav Urban    DHZ Blatnica

  • Milan Mišura     DHZ Slovany

  • Jozef Ivaška     DHZ Diaková

Okrskoví velitelia

Volebné obdobie 2017-2022
  • Peter Hajas   DHZ Záturčie

  • Roman Maťko   DHZ Turany

  • Ľubomír Horňák   DHZ Horný Kalník

  • Roman Michalko   DHZ Košťany nad Turcom

  • Ján Pyšný     DHZ Kláštor pod Znievom

  • Vladimír Froľa     DHZ Blatnica

Okrskoví referenti pre prácu s mládežou

Volebné obdobie 2017-2022
  • Bc. Ján Tichý   DHZ Záturčie

  • Mgr. Martina Hrušková   DHZ Turčianska Štiavnička

  • Marek Šimko   DHZ Dražkovce

  • Mgr. Tatiana Somorová   DHZ Necpaly

  • Mária Mišurová    DHZ Slovany

  • Denisa Urbanová    DHZ Blatnica

Okrskoví strojníci

Volebné obdobie 2017-2022
  • Ľubomír Chromec   DHZ Turčianske Kľačany

  • Ing. Peter Bella   DHZ Podhradie

  • Zdeno Mítiľ   DHZ Diaková

  • Marcel Fabián   DHZ Turčiansky Peter

  • Ján Mažári   DHZ Socovce

  • Ján Kašuba   DHZ Príbovce

Okrskoví preventívari

Volebné obdobie 2017-2022
  • Ján Siráň   DHZ Vrútky

  • Marek Milan   DHZ Nolčovo

  • Matúš Valocký   DHZ Turčianske Jaseno

  • Martin Zachar   DHZ Žabokreky

  • Ľubomír Kľučiar   DHZ Kláštor pod Znievom

  • Dušan Schumochrast   DHZ Benice

Kontrolná a revízna komisia ÚzO DPO SR Martin

  • Milan Mažári   DHZ Socovce

  • Viliam Fekeč   DHZ Príbovce

  • Milan Hurta   DHZ Valča

  • Milan Remeň   DHZ Košťany nad Turcom

  • Ján Somora   DHZ Necpaly

  • Pavol Štanceľ   DHZ Kláštor pod Znievom

  • Ján Kašuba   DHZ Príbovce

Pomocné komisie VŠ, KM, PVK, KZČ

Výcvikový štáb

  • Ján Mažári   DHZ Socovce

  • Michal Čižniar   DHZ Horný Kalník

  • Peter Hajas   DHZ Záturčie

  • Ľubomír Horňák   DHZ Horný Kalník

  • Roman Michalko   DHZ Košťany nad Turcom

  • Ján Pyšný    DHZ Kláštor pod Znievom

  • Vladimír Froľa   DHZ Blatnica

  • Michaela Pavolková   DHZ Blatnica

  • Marek Milan   DHZ Nolčovo

Komisia mládeže 

  • Ľubomír Mateáš   DHZ Turany

  • Stanislav Bobrovnícky   DHZ Turany

  • Mgr. Martina Hrušková   DHZ Turčianska Štiavnička

  • Bc. Ján Tichý    DHZ Záturčie

  • Marek Šimko   DHZ Dražkovce

  • Mgr.Tatiana Somorová   DHZ Necpaly

  • Mária Mišurová   DHZ Slovany

  • Denisa Urbanová    DHZ Blatnica

  • Michal Mažári   DHZ Socovce

  • Michaela Pavolková   DHZ Blatnica

Preventívno – výchovná komisia

  • Milan Mišura   DHZ Slovany

  • Ján Siráň   DHZ Vrútky

  • Matúš Valocký   DHZ Turčianske Jaseno

  • Martin Zachar   DHZ Žabokreky

  • Ľubomír Kľučiar   DHZ Kláštor pod Znievom

  • Dušan Schumichrast   DHZ Benice

  • Michaela Pavolková   DHZ Blatnica

Komisia Zaslúžilých členov DPO SR Martin

  • Jozef Ivaška   DHZ Diaková

  • Pavol Múkera   DHZ Turany

  • Jozef Žalman   DHZ Necpaly

  • Ján Brna   DHZ Dražkovce

  • Milan Hurta   DHZ Valča

  • Pavol Štanceľ   DHZ Kláštor pod Znievom

  • Viliam Fekeč   DHZ Príbovce

  • Ján Brna   DHZ Belá Dulice

  • František Staníček   DHZ Žáturčie

  • Miloslav Struharňanský   DHZ Trebostovo

  • Ing. Dušan Krištof   DHZ Žáturčie

  • Milan Remeň   DHZ Košťany nad Turcom

  • Dušan Jesenský   DHZ Turčianske Jaseno

  • Ján Zajasenský   DHZ Záturčie

  • Andrej Kľučiar   DHZ Folkušová

  • Anton Mihok   DHZ Blatnica